Замовити дзвінок
Опалення та комплектуючі Водопостачання і водонагрівачі Запірно-регулююча арматура Господарські товари Велика побутова техніка Дрібна побутова техніка

Інформація про гарантію та сервіс

Гарантійне обслуговування

Товари сертифіковані і забезпечуються гарантійним обслуговуванням від спеціалізованих сервісних центрів, які представлені в більшості міст України.

З усіма гарантійними товарами в комплекті йде гарантійний талон, накладна про оплату, все з прописаними датами продажу і мокрою печаткою продавця.

Термін гарантійного обслуговування можна знайти на сторінці товару і може складати від 14 днів до 3 років, в залежності від сервісної політики виробника. Якщо термін гарантійного обслуговування не вказано на сайті, Ви можете уточнити його у менеджера магазину.

Для гарантійного обслуговування товару, Ви можете звернутися безпосередньо в офіційний сервісний центр виробника, або до нас в офіс за адресою: Україна, м Вінниця, вул. Немирівське шосе, 1

Обмін та повернення

Куплений у нас товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до закону " Про захист прав споживачів ", в оригінальній упаковці та повній комплектації, з товарною накладною або товарним чеком, без слідів експлуатації і механічних пошкоджень. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Обмін і повернення товару здійснюється за адресою: Україна, м Вінниця, вул. Немирівське шосе, 1

Якщо необхідно відправити товар, просимо це зробити за такими реквізитами:

Адреса: Україна, м Вінниця, вул. Немирівське шосе, 1

Одержувач: Підлісецький Антон

Платник: Відправник

Доставка: Склад - Двері

Приклавши до нього такі документи:

- Заява;

- Копію паспорта;

- Копію ідентифікаційного коду;

- Товарний чек

Кожен непередбачений випадок ми намагаємося вирішити в індивідуальному порядку.

Додаткову інформацію щодо обміну та повернення товару можна отримати по телефону: (067) 281-79-27; (063) 229-79-31; (050) 601-95-42; (0432) 60-22-60.